Program partnerski

Zostań partnerem Flazio, by wraz z najnowszej generacji kreatorem stron zwiększyć Twoje dochody!

Jak może przebiegać współpraca?

Uczestnik programu

Jeśli jesteś członkiem programu partnerskiego, zaproś klientów na nasz portal. Będą mogli dokonać zakupu, korzystając z kodu na kuponie. Na Ciebie będzie czekać prowizja wyliczona w oparciu o sprzedaże.

Reseller

Z Resellera staniesz się bezpośrednim sprzedawcą produktu. Będziesz mógł skorzystać z zaawansowanego panelu sterowania, by zarządzać Twoimi klientami oraz spersonalizowanym dostępem do usług.

Program afiliacyjny Flazio

Dzięki naszemu programowi afiliacyjnemu, możesz zapraszać klientów na naszą stronę i otrzymywać prowizję w oparciu o dokonaną sprzedaż. Klient konkretnego zakupu dokona bezpośrednio od nas.

Jak to działa?

Jeśli jesteś odpowiednią osobą do naszego programu, otrzymasz kupon wraz z kodem. Z tym kodem - Twoi klienci skorzystają z rabatu, a my policzymy Twoje sprzedaże, by następnie obliczyć Twoją prowizję. Zarejestruj się na forum poniżej, skontaktujemy się z Tobą najszybciej, jak to będzie możliwe.

Ile zarabiam?

Dzięki kuponowi, klient otrzyma 10% rabatu na roczny pakiet PRO, z kolei na Ciebie czekać będzie prowizja, która w zależności od sprzedaży wzrośnie do 30%. Możesz sprzedawać kiedy chcesz, nie obowiązują żadne limity. Im więcej klientów uda Ci się namówić, tym wyższa będzie Twoja prowizja.

Flazio Reseller Program Z programem Reseller możesz sprzedać Flazio Twoim klientom

Dla dostawców usług

Dokonaj prezakupu licencji o obniżonej cenie i razem z Flazio wzbogać Twoją witrynę produktów. Będziesz mieć możliwość odsprzedać kreator stron ostatniej generacji, osiągając współczynnik konwersji znacznie wyższy od średniej rynkowej.

Dla agencji web

Twórz w krótkim czasie perfekcyjne strony dla Twoich klientów z technologią Flazio! Korzystając z przeznaczonego dla Ciebie programu, otrzymasz z roku na rok dużą zniżkę oraz spersonalizowany panel dla firmy.

TOP RESELLER

TELECOM ITALIA DIGITAL SOLUTIONS

Platforma Flazio została wybrana przez Telecom dzięki "Sito Semplice"
- nowemu, ambitnemu programowi.

Dlaczego powinieneś nas wybrać?

Flazio posiada wskaźnik konwersji od darmowego użytkownika do użytkownika profesjonalnego o wiele wyższy od średniej rynkowej. Możesz zwrócić się o wersję "White Label" - całkowicie oznaczoną Twoją marką. Flazio stanie się Twoim sztandarowym produktem. Wszystkie analizy prowadzone w celu monitorowania Twoich prospektów, konwersji oraz zachowań Twoich klientów.

Współczynnik konwersji zagwarantowany

White label

Panel zaawansowany

Program partnerski Flazio Skontaktuj się

Chcę zostać: