Flazio
F.A.Q.
Ile kosztuje?
FLAZIO jest dostępne w dwóch wersjach: wersja FREE jest całkowicie darmowa, podczas gdy wersja PRO kosztuje 9 euro miesięcznie.
Jaka jest różnica między wersją FREE a wersją PRO?
Wersja PRO dodaje do podstawowych funkcji adres w rodzaju: www.wybrananazwa.it (.com, .net, etc...), 5 skrzynek mailowych z Twoją domeną w rozszerzeniu, opcję otrzymywania informacji o statystykach, korzystania z zaawansowanych komponentów, jak np. e-commerce i wiele innych.
Dlaczego wersja FREE jest za darmo?
Wesrja FREE pozwala przetestować jakość naszego produktu. Można z niej korzystać bez limitów czasowych. Obecność wyrazu "Flazio" w adresie każdej stworzonej darmowej strony pozwala nam promować Flazio.
Czy mogę aktualizować moją stronę?
Tak, w każdej chwili, kiedy tylko chcesz. Każda zmiana, jakiej dokonujesz, jest natychmiast publikowana i sygnalizowana wyszukiwarkom.
Czy muszę zainstalować specjalne oprogramowanie?
Nie, FLAZIO jest aplikacją internetową, dostępną w sieci na www.flazio.com 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Możesz połączyć się nią z każdego urządzenia podłączonego do internetu.
Jak długo muszę czekać na aktywację strony?
Twoja strona internetowa jest aktywna od zaraz. Po zarejestrowaniu się, możesz połączyć się z Flazio i rozpocząć personalizację zawartości strony oraz dać upust Twojej kreatywności.
Czy mogę wykorzystać z Flazio posiadaną już domenę?
Oczywiście! Przeniesienie domeny do Flazio jest niezwykle proste. Wystarczy poprosić o kod niezbędny do przeniesienia (AuthCode) domeny i wprowadzić go podczas rejestracji na Flazio.
Prowadzę działalność gospodarczą, czy mogę otrzymać fakturę od Flazio?
Flazio umożliwia rejestrację konta PRO jako "Firma". W takim przypadku zostaniesz zapytany o dane firmy niezbędne do wystawienia faktury. Pamiętaj, by wpisać numer NIP.
Czy moja strona internetowa będzie odnajdywana przez wyszukiwarki?
Oczywiście! Flazio automatycznie optymalizuje zawartość strony, która automatycznie zostaje indeksowana przez wyszukiwarki.
Czy mogę sprawdzić, ile osób odwiedza moją stronę?
Użytkownicy PRO mają dostęp do usługi statystyk, która dostarcza szczegółowych informacji na temat gości. Statystyki są wyświetlane za pomocą przejrzystego wykresu. Ponadto, są one aktualizowane na bieżąco. Możesz sprawdzić, jakie słowa wpisują w wyszukiwarkach użytkownicy strony, by odnaleźć ją w sieci, a także skontrolować liczbę gości odwiedzających stronę w danym momencie.
Czy mogę edytować tytuł, opis i słowa kluczowe na mojej stronie internetowej?
Tak, możesz tego dokonać w prosty sposób, korzystając z panelu optymalizacji. Flazio daje Ci pełną kontrolę nad Twoją stroną.
Ile podstron mogę stworzyć?
Nieskończenie wiele! Z Flazio nie istnieją limity podstron, które możesz utworzyć.
Czy mogę sprzedawać moje produkty online?
Oczywiście. FLAZIO PRO zapewnia swoim użytkownikom dostęp do profesjonalnego sklepu internetowego, do którego mogą wprowadzić swoje produkty, by następnie je sprzedać.
Czy moja strona internetowa będzie dostępna w innych językach​​?
Jeśli zechcesz, razem z Flazio możesz stworzyć stronę wielojęzyczną.
Czy moja strona internetowa będzie wyświetlana na telefonach komórkowych, smartfonach i innych urządzeniach mobilnych?
Tak, strony Flazio są kompatybilne z każdego rodzaju urządzeniami.
Czy rozmiar mojej strony internetowej może zostać zmieniony?
Tak, za pomocą zaledwie kilku kliknięć możesz określić, jak strona powinna wyświetlać się w zależności od rozmiaru ekranu. Twoja strona będzie idealna dla monitorów 10- i 30-calowych.